Raccanello Boya 1993 yılından itibaren hem İtalyan Dekoratif Efektli Kaplama Boya, hem de Su Bazlı  Dış Cephe Boyaları alanında tasarım, üretim, satış ve uygulama yapmaktadır.

Benzersiz ve geniş renk seçenekleriyle, hayranlık uyandıran sıra dışı desenleriyle Raccanello Dekoratif Efektli Boya zengin ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, kendini sürekli geliştirmekte ve değişik ihtiyaçları karşılamaya yönelik yüksek kalitede ürünler pazara sunmaktadır. Ürünlerimizi müşterilerimize sunarken önem verdiğimiz  değer kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürün yelpazemizde mermer desen Stucco, sedefli ve hareli Lucido, doğal taş deseni olan Travertino ve Pitted ürünlere ek olarak son zamanların modası brüt beton efektli Concret ürünlerimizin satışı ve uygulaması ile hizmet vermekteyiz.

İnşaat grubunda silikon esaslı iç ve dış cephe boyaları, boya astarları, kauçuk akrilik esaslı uzun ömürlü dış cephe boyaları, iç cephe plastik boya ve dış cephe macun ürünleri ile üretim ve satış yapmaktayız.

Son dönemde hızla yayılan fibercement teknolojisindeki cephe kaplaması ürünlere uygulaması yapılan elastico dış cephe boyalarını müşterilerimize sunmaktayız.

Siz müşterilerimize 1993 yılından itibaren ürünlerimizi tercih etmenize neden olacak güven, kalite, dürüstlük ve olmazsa olmazımız fiyat avantajımızı yansıtabilmemize olanak sağladığınız için teşekkür ederiz.

Raccanello Boya ve Sense Boya markaları SENSE BOYA VE YAPI MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ tarafından üretilmektedir.

 

iso 9001