Raccanello Boya 1993 yılından itibaren hem İtalyan Dekoratif Efektli Kaplama Boya, hem de Su Bazlı  Dış Cephe Boyaları alanında tasarım, üretim, satış ve uygulama yapmaktadır. Kasım 2016 itibariyle Ege Bölge Bayimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Benzersiz ve geniş renk seçenekleriyle, hayranlık uyandıran sıra dışı desenleriyle Raccanello İtalyan Desenli Dekoratif Boya zengin ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, kendini sürekli geliştirmekte ve değişik ihtiyaçları karşılamaya yönelik yüksek kalitede ürünler pazara sunmaktadır.Ürünlerimizi müşterilerimize sunarken önem verdiğimiz  değer kalite ve müşteri memnuniyetidir.

Ürün yelpazemizde mermer desen Stucco, sedefli ve hareli Lucido, doğal taş deseni olan Travertino ve Pitted ürünlere ek olarak son zamanların modası brüt beton efektli Concret ürünlerimizin satışı ve uygulaması ile hizmet vermekteyiz.

Siz müşterilerimize 1993 yılından itibaren ürünlerimizi tercih etmenize neden olacak güven, kalite, dürüstlük ve olmazsa olmazımız fiyat avantajımızı yansıta-bilmemize olanak sağladığınız için teşekkür ederiz.