Raccanello Boya 1993 yılından itibaren  İtalyan Dekoratif Efektli Boya ve Sıva, hem de Su Bazlı  Dış Cephe Boyaları alanında tasarım, üretim, satış ve uygulama yapmaktadır.

Tasarım odaklı benzersiz ve renk seçeneklerinin çok olduğu, hayranlık uyandıran dekoratif ve efekt desenleriyle Raccanello Dekoratif Efektli Boya zengin ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, kendini sürekli geliştirmekte ve değişik ihtiyaçları karşılamaya yönelik yüksek kalitede ürünler pazara sunmaktadır. Dekoratif efekt boyalarımızı müşterilerimize sunarken önem verdiğimiz  en önemli değer kalite ve müşteri memnuniyetidir.

ISO 9001-2015 dekoratif efekt boyalarımızın kalitesi, ISO 14001-2015 dekoratif efekt boyalarımızın çevreye duyarlı zararsız ürünler olması ve ISO 10002-2018 ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmamız bu işi yapmamızın önemli sebeplerindendir.

Ürün yelpazemizde mermer desen Stucco, sedefli ve hareli Lucido, doğal taş deseni olan Travertino ve Pitted ürünlere ek olarak son zamanların modası brüt beton efektli Concret ürünlerimizin satışı ve uygulaması ile hizmet vermekteyiz.

İnşaat grubunda silikon esaslı iç ve dış cephe boyaları, boya astarları, kauçuk akrilik esaslı uzun ömürlü dış cephe boyaları, iç cephe plastik boya ve dış cephe macun ürünleri ile üretim ve satış yapmaktayız.

Son dönemde hızla yayılan fibercement teknolojisindeki cephe kaplaması ürünlere uygulaması yapılan akrilik bazlı elastico dış cephe boyalarını müşterilerimize sunmaktayız.

Raccanello Boya ve Sense Boya markaları SENSE BOYA VE YAPI MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ tarafından üretilmektedir.