raccanello-logo-2023

Raccanello Boya

Esenşehir, Sarıgazi Yolu No:34, Ümraniye/Istanbul

+9 0 (216) 313 00 17
+9 0 (541) 626 28 20

bilgi @ raccanelloboya.com

Social Media

Neden RACCANELLO Dekoratif Efektli Boya?

Neden RACCANELLO markası? Neden Dekoratif Efektli Boya ?

RACCANELLO Dekoratif Efektli Boya Nedir;
RACCANELLO Dekoratif Efektli Boyalar su bazlı, nefes alabilen özellikli, çeşitli renk seçenekleri ve desen çeşitleri olan sedef,taş ve macun bazlı estetik duran ve eğitimli ekipler tarafından uygulanması tavsiye edilen duvar boyasıdır.

RACCANELLO Dekoratif Boya Neden Tercih Edilmelidir;
RACCANELLO Dekoratif Efektli Boyalar bildiğimiz plastik ve saten boyalara göre dayanımı, kirlenme oranı daha uzundur.Düz boyalar gibi solma, renk atması ve kir göstermez.

RACCANELLO Dekoratif Efektli Boyalar ortamdaki gece, gündüz içeriden veya dışarıdan aldığı ışık yoğunluğuna, parkeden eşyalara kadar olan tüm renklerden yansıma alarak devamlı aynı ton yansıması yapmadığından düz boyalar gibi soğuk ve basit durmaz.Tamamen doğal bir üründür.Bu doğrultuda yaşam alanınızı her dört sende bir boyatmak zorunda kalmazsınız.

Geri dönüşümü taş, mermer ve duvar kağıdına göre daha kolaydır..Taş ve mermerden sıkılıp söktürmek istediğinizde kırmak ve tamir gerektirir bunun akabinde yaşam alanlarımızda istenilmeyen moloz atıkları ve buna bağlı sorunlar baş göstermektedir.Duvar kağıdını söktürmek istediğinizde duvarınızda kağıt kalıntıları kalmakta kalmaması için yapılan işlemlerde duvara zarar verilmekte ve tekrardan sıva alçı uygulaması yapılması gerekmektedir ve bu işlemler evde yaşarken insanlara zorluklar yaşatmaktadır.

Dekoratif Efektli Boya uygulamalarında uzun zaman aralığıda geçse, üründen sıkılsanız veya yaşam alanınızın tasarımını değiştirmek isterseniz duvarınıza veya tavanınıza uygulanan RACCANELLO Dekoratif Efektli Boya çeşitlerini ufak tefek yüzey düzeltmeleri ile tekrardan uygulatabilirsiniz, düz boya veya taş uygulaması, kağıt uygulaması yapılabilirsiniz.

RACCANELLO Dekoratif Efektli Boyalar mermer, taş gibi soğuk, kendini tekrar eden ürünler değildir.Duvar kağıdı gibi yapay değildir ve ek yerleri yoktur.Tamamen doğal, çelik mala ile eğitimli ekiplerin uyguladığı kendini tekrar etmeyen ustanın el sanatını konuşturduğu her metrekaresinde estetik açıdan hoş gözüken ürünlerdir.

Mermer, taş, duvar kağıdı ve *düz boya uygulamalarına göre daha ekonomiktir.
*düz boya ortalama kullanım ömrü dört yıl baz alınmıştır.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar;
Uygulama yapacak ekibin eğitimli olması,
Uygulama zemininin yoklamasının yapılması,
Yaşam alanının aldığı ışık ve tasarımına uygun renk ve ürün seçilmesi,
Ve ürünün kıvamının doğru uygulanması gerekmektedir.

**RACCANELLO Dekoratif Efektli Boyalar doğaldır,uzun ömürlüdür, estetiktir, muadillerine göre maliyeti daha makul seviyededir ve geri dönüşümü daha kolaydır.